Новини

Для відновлення і адаптації звільнених з полону

Війна, Лайфстайл, Новини
152 переглядів

Уряд ухвалив постанову «Про затвердження Порядку проведення відновлювальних (постізоляційних, реінтеграційних) заходів, заходів з адаптації, підтримки (супроводу) осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення».

Документом визначено, що реінтеграційні заходи та постізоляційний супровід щодо звільнених з полону оборонців України в обовʼязковому порядку здійснюються Міноборони, МВС, СБУ (за згодою), Управлінням державної охорони (за згодою) та Службою зовнішньої розвідки (за згодою). Щодо звільнених цивільних осіб за їхньою згодою – МОЗ, Мінсоцполітики, МВС, СБУ.

Також постановою передбачено: удосконалення та впорядкування механізму першочергових заходів із забезпечення соціального захисту зазначених осіб; визначення переліку заходів з організації надання медичної, реабілітаційної та психологічної допомоги; затвердження вимог до центрів реінтеграції, які забезпечують надання медичної, реабілітаційної та психологічної допомоги особам, які були звільнені з полону.

Ухвалення рішення сприятиме реалізації державної політики щодо забезпечення соціального і правового захисту звільнених з полону та їхніх сімей.

Коментарі
Теги: адапція, звільнені з полону
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up