Новини

Для забезпечення доступності на вулицях і у багатоповерхівках міста

Володимирська, Комунальна сфера
402 переглядів

Члени комітету доступності під головуванням першого заступника володимирського міського голови  Ярослава Матвійчука  провели оглядовий рейд містом з метою визначення ділянок, які потребують першочергового поліпшення  стосовно забезпечення вимог доступності.

Вони оглянули оглянули проблемні пішохідні переходи: в районі магазинів «Аврора» і «СІМ23» на Луцькій, на вулицях Ковельській, 71, 101, Козацькій – там, де є необхідність оперативно облаштувати пониження. У районі автостанції визначили шість таких ділянок біля пішохідних переходів. У кількох багатоповерхівках, де проживають особи з інвалідністю, обговорили можливості облаштування пандусів та понижень, поспілкувались із цього приводу з деякими з голів ОСББ.

Один з проєктів  уже реалізовано, це  пішохідний перехід  поблизу будинку на Ковельській,73, де забезпечено дотримання всіх норм доступності.  Масштабним проєктом реконструкції вулиці Ковельської це передбачено і в інших місцях, але  нині реалізувати його з відомих причин неможливо, проте окремі проблеми для полегшення руху осіб з інвалідністю, мам з дитячими візочками, людей похилого віку розв’язати потрібно.

Радниця міського голови з питань ветеранської політики Наталя Микита порадиться з воїнами, які мають поранення і проживають у багатоповерхівках, щоб з’ясувати, як буде зручніше облаштувати місця їхнього проживання, визначити найважливіші їхні потреби у цьому.

Коментарі
Теги: доступність
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up