Новини

Дмитро «привіз» до Володимира всеукраїнську олімпіаду філологів

Архів
9 переглядів

Педагогічний коледж зустрічав учасників II етапу VIII всеукраїнської олімпіади з української мови серед другокурсників таких закладів Західного регіону. Наше місто обране не випадково, адже  торішнім переможцем став саме «кримчанин» Дмитро Ващук. Позмагатися у мовознавчій майстерності до нас з’їхалися студенти, які представляли міста Бар, Броди, Вінницю, Дубно, Івано-Франківськ, Коломию, Кременець, Луцьк,Сарни, Хмельницький, Чернівці, Чортків.

Ми намагалися не лише створити належні умови для написання олімпіади, але і розповісти її учасникам про Волинь, показати наше місто, а ще – подарувати незабутнє спілкування на студентській забаві. Тому регламент роботи був насиченим і різноманітним. Вразила наших гостей професійна акторська гра артистів «Різнобарв’я» (серед яких є наші теперішні і колишні студенти). Увечері, напередодні олімпіади, запропонували мовно-літературний квест «Таїна слова», який учасники мали пройти, орієнтуючись у нічному коледжі.

День олімпіади розпочався із урочистої лінійки з гімном коледжу і вітального слова директора Миколи Савельєва. Доки студенти виконували завдання, викладачів запросили на екскурсію у наші музеї декоративно-прикладного мистецтва та історії коледжу, на перегляд фільму про  Агатангела Кримського. Повезли їх  і в Зимненський монастир. А під час роботи журі студенти поїхали на екскурсію у музей композитора Ігоря Стравінського та на українсько-польський кордон. Оголошення результатів  олімпіади та нагородження переможців стало справжнім святом слова із Лукашевою сопілкою, піснею Мавки і гімном Волині.

Перемогу в олімпіаді виборола студентка Івано-Франківського педколеджу  Світлана Градюк. Друге місце – наша Анастасія Шпак, третє – Фаїна Панчук із Дубно. Призерів чекали нагороди від Сергія Ковальчука: павербанки. Крім того, усім подарували сувеніри про наше місто і коледж. Привітали переможців та подякували організаторам голова циклової комісії викладачів-словесників педколеджів Західного регіону Ганна Дяченко та доктор філологічних наук, професор, член Спілки письменників України Віталій Мацько.

   Світлана ЛУПЕНКО-КОВТУН,

голова комісії викладачів-словесників  педколеджу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up