На головну Анонси «Днюха патріота» для відродження «Володимира»

«Днюха патріота» для відродження «Володимира»

198

   Традиційною вечіркою-концертом із доброчинною складовою відзначатиме свій День народження музикант, Заслужений діяч мистецтв Сергій Шишкін. Його «іменинні» імпрези, які організовував у Києві, Луцьку і Володимирі пам’ятаються багатьом поціновувачам української музики, адже, окрім самого іменинники, у них завжди беруть участь його друзі-музиканти. Лише вторік через карантинні обмеження Шишкін мусив зродити своїй улюбленій традиції, але цього літа пообіцяв надолужити.

   І ось – у суботу, 26 червня, до культурно-мистецького центру зійдуться-з’їдуться друзі і поціновувачі таланту не лише для того, аби привітати маестро з днем народження й послухати чудовий концерт, але й для того, щоб зробити свій внесок у відродження одного з найдавніших фестивалів України – фестивалю «Володимир». Адже саме на покупку музичного обладнання збиратимуть кошти на доброчинній «Днюсі патріота».

- реклама -

   Фестиваль «Володимир» – не лише одне з улюблених «дітищ» Сергія Шишкіна, але й важливий концертний майданчик, на якому відкривали молодих музикантів та представляли публіці найяскравіші нові імена «рокової» музичної сцени. Після початку російської агресії в Україні фестиваль скасували – сподівалися, тимчасово, але після 2013-го, останнього передвоєнного року він так і не проводився. Поза тим, ініціативні й небайдужі містяни прагнуть відновити традиційний захід. Звісно, не лишається осторонь і його ініціатор. Саме тому цьогорічну «Днюху патріота» вирішив присвятити відродженню «Володимира».

   «Ми з молодими музикантами зібралися, порадилися і вирішили, що найнагальнішою потребою є музичне обладнання. Воно прислужиться не тільки фестивалю, але йому насамперед. Тому доброчинна складова акції буде спрямована поповнення матеріальної бази для майбутнього «Володимира»», – пояснює Сергій Шишкін.

   Як завжди, «Днюха патріота» має зібрати вишукане музичне товариство з різних куточків країни. Зокрема, планується участь у концерті саксофоніста з Тернополя Василя Карапулька, Народних артисток України «Сестер Тельнюк» із Києва, барда Миколи Більшевича, володимирських гуртів «Oznaka», “ІНШІ” та «Etnaterra» і, звісно, самого іменинника.

Початок дійства – о 18.00 біля культурно-мистецького центру.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 + 16 =