Новини

До липня планують завершити ремонт дороги до Луцька

Архів
3 переглядів

Торік на ремонт та відновлення автошляхів області витратили 1,2 мільярда гривень, з яких ремонт дороги – Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне – 511 мільйонів. До кінця року вдалося завершити 37 кілометри із 68. Для завершення робіт  цього року планують спрямувати ще 241 мільйон гривень, очікуваний обсяг економії – близько 20 мільйонів гривень.

Про це йшлося на наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, яка стосувалася ремонту, обслуговування та утримання доріг місцевого та державного значення та поточного ремонту автодороги загального користування Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

Торік завершили ремонт дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк, урочисте відкриття якої відбулося 4 серпня. Ці роботи розпочали ще у 2015 році з виготовлення проектно-кошторисної документації за рахунок коштів так званого митного експерименту. Загалом витратили понад 400 мільйонів гривень, із яких у 2017 році – 76.

    На запитання голови ОДА, як їхали на відремонтованій дорозі, голова нашої районної держадміністрації Наталія Василець відповіла: «Дорога – супер! Можна їхати із заплющеними очима».

Ремонтуючи дороги, також облаштували узбіччя, забезпечили освітлення населених пунктів та пішохідних переходів, відремонтували зупинки, нанесли розмітку, встановили дорожні знаки тощо. Окрім того, активно ремонтували дороги місцевого значення. Обов’язкова умова – співфінансування із місцевих бюджетів.

Із витраченого мільярда 266 мільйонів 315 мільйонів гривень витратили на дороги комунальної форми власності та 951 – загального користування. Зокрема,останні отримали кошти із чотирьох джерел фінансування: 296 мільйонів гривень з держбюджету, митні кошти – 576 мільйонів, кредитні – 47 мільйонів та понад 40 мільйонів – кошти обласного та бюджетів нижчих рівнів.

– Чимало вдалося зробити у 2017 році, але ще більше роботи попереду. Вкотре переконуюся, що у 2015 році ми вибрали правильну тактику, розпочавши повний ремонт доріг області в основних напрямках. Тож планую, що вже до 1 липня завершимо дорогу Устилуг  – Луцьк – Рівне та розпочнемо ковельський напрямок, – анонсував  голова облдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up