Новини

До пізнього вечора у Хмелеві лунали пісні

Архів
23 переглядів

У неділю у невеликому і мальовничому Хмелеві святкували День села. На цю урочистість зійшлися майже всі його мешканці, завітали гості з сусідніх сіл, з’їхалися уродженці села, яки доля закинула в інші краї. Прибули і голови райдержадміністрації і районної ради Наталія Василець і Роман Гук. Привітав хмелівчан сільський голова Дмитро Крижук, настоятель Свято-Михайлівського храму отець Тарасій Степанюк, помічники народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч та Віктор Хиць.
Гарне і цікаве свято підготували місцеві культпрацівники разом із ведучими Надією Козічук і Антоніною Степанюк. Співали фольклорний колектив «Хмелівчанка» і вокальна група «Барвінок» з будинку культури села Хмелівка, завідуючий клубом з Житань Сергій Юхно, школярі і місцеві жителі Надія Януш, Галина Медведська, Надія Прокопчук, Марійка Голод та Світлана Калашнюк.
Гучними оплесками і щирими словами вітали наймолодшу подружню пару – Олексія та Віталію Колянів й найстаршу – Михайла та Ніну Калашнюків, котрі уже 47 років у парі, 90-річну довгожительку Ганну Томчук та наймолодшого Михайла Коляна. Тут вшанували і молоду бабусю Олену Павлович та хазяйновитого газду Василя Павловича, привітали трирічну Софію Тищук, яка якраз святкувала день народження, й громадського активіста Ольгу Соколову, котра презентувала свої вишивки.
Це свято відбулося на День матері, то не забули Галину Тищук та Аліну Гонтарук, котрі виховують по п’ятеро дітей. Згадали сільського депутата багатьох скликань, колишнього секретаря сільради Віру Єдинак, котра трудилась три десятки літ, як і листоноша Ольга Маїло. Слова вдячності линули Миколі Маїло, котрий щотижня і багато років поспіль здає донорську кров – завдяки йому не одне життя врятовано.
Очільники сільради відзначили подарунками ветеранів праці й колишніх колгоспників Віру Лапчук і Ганну Крису, які за сумлінну працю у радянські часи нагороджені орденом «Дружби народів» і Знаком Пошани. Цього дня вшанували всіх колгоспних пенсіонерів, які проживають у селі, й помолилися за тих, хто відійшов у засвіти, й серед них шанована медичка Ніна Пилипюк.
Гідно виконували свій обов’язок перед державою та народом у АТО на сході Богдан Сташків, Михайло Нурматов, Павло Соснін і Олексій Колян. Хвилиною мовчання вшанували Ігоря Хомюка, котрий віддав своє життя за Україну.
За щедро накритими столами до пізнього вечора над селом лунали пісні. Малечу розвеселяли піксики, діти стрибали на батуті – про ці забаганки для них подбав фонд «Прибужжя» народного депутата Ігоря Гузя.
Сільський голова Дмитро Крижук й працівники сільради дякують усім, хто долучився до організації та проведення цього гарного свята.

Коментарі
Теги: День села, Хмелів
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up