На головну з редакційної пошти ДО СВОГО СВЯТА ПІДГАЙЦІ МІСЯЦЬ ГОТУВАЛИСЯ

ДО СВОГО СВЯТА ПІДГАЙЦІ МІСЯЦЬ ГОТУВАЛИСЯ

226

У неділю Підгайці вперше святкували свято свого села «Моє село, душі криниця». Тут тільки одна вулиця, де живе небагато людей, але усі вони як одна родина.

Дружні, веселі, згуртовані, легкі на підйом, через це і свято вдалося. Підготовка до нього тривала майже місяць. Господині розподіляли між собою обов’язки, планували хід свята, сперечалися, домовлялися, переживали. Адже почалося все зі святкової ходи з короваями, тортами і смачними стравами. Місце святкування прикрасили фотозонами, різноманітними виставками.   Організаторами цієї краси були Вікторія Клець та Світлана Ковальчук.

- реклама -

Жителів села вітали сільський староста Оксана Морозюк, секретар Зимнівської сільської ради Любов Вишняк, отець Тарас із Хмелева, а також уродженка Підгаєць, але давно вже мешканка Києва, що приїжджає у гості до сестри, Людмила Грабарчук.

Урочисту частину допомогли підготувати працівники культури з Хобултови. Ведучими були Надія Пашко та Олександр Злотник. Читали вірші підгаєцькі діти Марта і Марк Возняки, Тарас Куляк, Аня Клець, Дарина Касянюк, Аня Михальчук. Мама з дочкою Оксана і Вікторія Горбунови порадували глядачів діалогом про Україну, а Вікторія ще й зіграла мелодію на флейті. Марта Возняк і Аня Клець танцювали.

Сюрпризом для всіх став виступ молодичок Інни Шелест, Валентини Огородніщук, Ольги Злотник, Вікторії Клець та Галини Фоніцької, які виконували жартівливі пісні. Виступали також гості свята. Діти з Микулич Віолета Войко читала вірш, а Дмитро Панасевич співав. Хобултівці веселили народ виступом бібліотечного клубу «Одарка» (на знімку) та жартівливими піснями. Виступили Ірина Рудь, Ірина Бугай, Ніна Гнатюк, Наталія Дячук, Наталія Адамович, Ольга Лавринюк і наймолодша учасниця Іванка Баган.

Усім учасникам концерту, а також коровайниці Галині Фоніцькій та найбільш активній в організації свята Вікторії Клець вручили подарунки. А завершилось свято запальними танцями.

Жителі села Підгайці дякують усім, а особливо спонсорам Валерію Діброві, Світлані Ковальчук, Валерію Шпуру, Оресту Більцю та Михайлові Лаху за допомогу в організації свята.

Ольга ЗЛОТНИК,

жителька села Підгайці.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × 4 =