На головну Анонси До Володимира-Волинського привезуть чудотворні ікони Богородиці

До Володимира-Волинського привезуть чудотворні ікони Богородиці

89

25 вересня до нашого міста привезуть ікони, що написані та освячені на Святій Горі Афон і подаровані народу України афонськими ченцями.

Чудотворні образи Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є»  і Плащаниця з Поясом Богородиці знаходитимуться у домовій церкві монастиря на честь собору 12-ти апостолів (ПЦУ), що розташований біля собору Різдва Христового.

- реклама -

Усі охочі мають можливість приклонитися перед святинями і з молитвою звернутися до Пресвятої Діви Марії та усіх святих, щоб попросити їхнього заступництва та допомоги для подолання життєвих труднощів.

 Як розповів настоятель монастиря ігумен Трофим, ікони перебуватимуть в обителі до 1 жовтня. Перед цими святинями отримали зцілення уже чимало людей з різними недугами. Крім того, помолитися до ікон підходили самотні жінки, які згодом зустріли хорошого чоловіка, а ті, хто не мав дітей, змогли пізнати радість материнства. Саме до Богородиці моляться за здоров’я, добробут і успішне навчання дітей.

Духовенство і віряни зустрічатимуть ікони 25 вересня о 12.00 на подвір’ї біля монастиря. Після цього у храмі обителі відбудеться богослужіння.

 Прикластись до святинь можна буде кожного дня їхнього перебування у монастирі з 8.00 до 18.00.

Богослужіння біля ікон буде відбуватися:

25 вересня о 6.00 – всенічна;

26 та 27 вересня о 8.00 служитимуть літургію, акафіст, а о 16.00 – акафіст;

28, 29 та 30 вересня о 9.00 – літургію, акафіст, о 16.00 – акафіст.

Також 30 вересня о 23.00 відбудеться нічна літургія у підземному храмі кафедрального собору Різдва Христового, куди будуть перенесенні святі ікони. Після цього вони будуть відвезені в іншу єпархію.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 5 =