Новини
Сьогодні
20.07.2024

Добрива для осінньої сівби для аграріїв від програми USAID АГРО

Лайфстайл, Новини
125 переглядів

Аграрії з 16 областей отримають мінеральні добрива для осінньої сівби через програму USAID АГРО. Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть їх для 9500 українських агровиробників.

Отримати допомогу можуть агровиробники, які вирощують зернові чи олійні культури і мають в обробітку від 5 до 500 гектарів землі  у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях. Це мають бути зареєстровані юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства.

Перевагу нададуть господарствам, якими керують жінки (відповідно до даних з ДАР), а також тим агровиробникам, які раніше не отримували добрив від USAID АГРО.

Прийом заявок триватиме до 4 липня або до вичерпання обсягів допомоги. Кожен погоджений учасник отримає тонну нітроамофоски. Реєстрація на отримання допомоги відбудеться через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Загалом через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 9,5 тисячі тонн добрив.

Упродовж 2023 – початку 2024 років Програма USAID АГРО надала через Ініціативу AGRI-Україна добрива понад 14 тисяч українських агровиробників. Ця допомога забезпечила ресурс для польових робіт на площі понад 460 тисяч гектарів.

Коментарі
Теги: аграрії, добрива, осіння сівба
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up