Новини

Додаткові стимули для працевлаштування безробітних

Архів
5 переглядів

Верховна Рада запровадила додаткові стимули для роботодавців створювати нові робочі місця. Депутати ухвалили законопроект № 6067, відповідно до якого роботодавцям компенсуватимуть частину витрат на оплату праці або ЄСВ за працевлаштування деяких категорій зареєстрованих безробітних.

«Роботодавець, який працевлаштує людину, що є зареєстрованим безробітним понад 6 місяців, отримуватиме від держави компенсацію ЄСВ протягом року», – пояснила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Держава  також компенсуватиме роботодавцю половину витрат на оплату праці працевлаштованого учасника бойових дій, молоді, самотніх батьків, батьків дітей із інвалідністю, осіб передпенсійного віку, з інвалідністю та інших вразливих категорій громадян. Відповідно до законопроекту, зміниться розмір та тривалість виплати допомоги з безробіття залежно від страхового стажу.

Нині в Україні більше трьохсот тисяч осіб є зареєстрованими безробітними. У цей нелегкий час держава має створити умови, аби роботодавці мали стимул працевлаштовувати осіб, які шукають роботу, сплачували податки і наближали Україну до перемоги.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up