На головну Війна Додатковий період для участі у національному мультипредметному тестуванні

Додатковий період для участі у національному мультипредметному тестуванні

94

Триває додатковий період реєстрації для участі у НМТ, який  розпочався 10 червня.

Якщо вступник не встиг заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте має бажання проходити тестування, він зможе зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ.

- реклама -

Для цього потрібно: 10-20 червня – створити реєстраційну картку через сервіс «Зареєструватися» на сайті УЦОЯО, якнайуважніше заповнивши всі поля. За можливості – надіслати комплект реєстраційних документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою; з 25 червня – дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спецсервісу; 8-18 липня – зайти на інформаційну сторінку, заповнити форму у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»: підтвердити участь у додатковій сесії і вибрати із переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період додаткової сесії тестування.

За період з 1 до 10 серпня  слід надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ, до 12 серпня – отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру, датою та часом початку тестування,  16 – 20 серпня  відбуватимуться  додаткові сесії НМТ.

Якщо вступник протягом основного періоду реєстрації сформував реєстраційну картку учасника ЗНО на сайті УЦОЯО, однак до 7 червня не зміг підтвердити участі в НМТ, він зможе взяти участь у додатковій сесії тестування.

7 червня завершився перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Другий етап розпочнеться 21 червня і триватиме до 7 липня.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

одинадцять − 10 =