На головну Новини Дорогий газ? Купуйте на ринку дешевше у “ТАС Енергія Країни”

Дорогий газ? Купуйте на ринку дешевше у “ТАС Енергія Країни”

273

Ще  не так давно споживачі газу і думати  не могли, що  самі зможуть обирати постачальника, отримувати кращу ціну та вигідніші умови. Адже особливо у  холодну пору споживання цього, досить зручного у використанні, енергоносія значно зростає і відповідно  збільшує витрати  сімейних бюджетів. Тепер таку можливість обирати свого постачальника маємо з 1 серпня цього року, коли в Україні запрацював ринок газу для населення і відповідно дозволено спрощену процедуру зміни постачальника.

Це нововведення викликало багато запитань. Адже пересічному  споживачеві не все зрозуміло: як можна газ, що йде однією трубою, купувати  у різних продавців за  різною ціною, це ж не дрова, які можна  розкласти на купки, і яку хочеш, таку й вибираєш.

- реклама -

Та виявляється, можна. І на ринок газу таких постачальників від серпня вийшло десятки. Серед них у число найнадійніших і найдоступніших за ціною,  на противагу  традиційним  газопостачальним підприємствам, потрапила компанія ТОВ «ТАС  Енергія Країни», послугами якої вже встигли скористатися і чимало жителів нашого міста та району.

Як відбувається диверсифікація цього процесу, нещодавно на  одному з  волинських телеканалів роз’яснив директор ТОВ «ТАС  Енергія Країни» Максим Дмитрук (на знімку).

За його словами, якщо ви зробите вибір на користь нового  газопостачальника, вам не доведеться ні прокладати нову мережу, ні встановлювати нового лічильника, а здійснити лише паперові зміни –  подати  заяву-приєднання  до умов  договору  постачання природного газу  побутовим споживачам і  підписати цей договір.

Якість газу у всіх, хто отримав ліцензію і вийшов з такими товаром  на ринок, однакова. Інакше і бути не може. Отож основним пріоритетом у виборі постачальника залишається  ціна і ті додаткові сервіси, які може він запропонувати своєму покупцеві.

Чому тоді  ця  ціна так різниться? Як відомо, розповів Максим Дмитрук, газ – товар сезонний,  попит на нього у рази зростає з настанням опалювального періоду, коли людям треба зігрівати свої оселі. Влітку кубометр блакитного палива значно дешевший,   у чому споживачі вже самі могли переконатися. Саме у таку теплу пору, починаючи з травня  і  до початку жовтня, газ закачується у сховища, саме тоді його закуповують потенційні продавці. Кожна компанія шукає, де його дешевше купити, або навіть закуповує напряму у видобувників. Скажімо, ще  у червні кубометр  цього блакитного палива можна було  закупити  оптом за  дві гривні  за  кубометр. Поступово ця ціна  почала  зростати  і вже  у листопаді деякі постачальники пропонують  газ по майже дев’ять гривень за  кубометр.

На разі ТАС Енергія Країни  пропонує фіксовану ціну на опалювальний сезон (до кінця квітня)  7,5 гривні з ПДВ за кубічний метр.  Фіксована – це коли  ви укладаєте договір на увесь опалювальний сезон. Фіксований тариф від ТАС Енергії без будь-яких передплат. Якщо ж на менший строк – то ціна теж може дещо змінюватися, на грудень, приміром, була 7,2  грн. за кубічний метр. У цьогорічному опалювальному сезоні більша частка споживачів  обирає саме фіксовану ціну.

Вартість газу, за якою  він доходить до кінцевого споживача, це вже свого роду політика кожної окремої компанії, яка має свої витрати, а та, що здатна їх оптимізувати, може і газ продавати дешевше.

Ринок  газу не так давно запрацював, отож чимало споживачів бояться бути ошуканими, змінюючи постачальника. Максим Дмитрук радить  для певності поцікавитися і надійністю компанії, яка вийшла на ринок таких послуг, і технологіями, які вона використовує, оцінити якість сервісу, що пропонує.  Все це можна дізнатися з відкритих джерел. Скажімо, з тією, де по кілька тижнів  опрацьовують запити, зв’язуватися не  радять.

TAС Енергія Країи входить в групу TAS Group, засновану в 1998 році та є однією з найкрупніших фінансово-промислових груп України. У ній всі процеси автоматизовані. Тут усе зроблено, щоб споживач легко і  просто  у  режимі онлайн  міг зробити свій вибір. Людяний сервіс і доступна ціна  –  основні принципи роботи з клієнтами!

До того ж і держава  подбала,  щоб захистити своїх громадян  від недоброчесних гравців на  ринку газу. НКРЕКП на правах наглядового органу, видаючи ліцензію тій чи іншій компанії, зважає на її спроможність для надання таких послуг. Також є таке поняття, як «постачальник останньої надії». Це компанія, яка у випадку банкрутства, ліквідації тієї чи іншої фірми автоматично  заміняє постачальника, а споживач протягом двох місяців  може обрати собі іншого.

А як бути, якщо, наприклад, договір укладено на певний період, але ви знайшли вигідніший варіант?  У ТАС Енергія Країни жодних штрафних санкцій за таке дочасне розірвання  угоди не передбачено.  «Коли клієнт захоче від нас піти – відпустимо,  надумає повернутися – приймемо. Бо він наша основна цінність», – зазначає директор.

Багато років на газовому  ринку  була монополія одного постачальника газу, який здійснював і обслуговування мереж, і повірку лічильників, і перевірку дотримання правил безпеки… Якщо ж тепер  покинути його і обрати іншого, чи не образиться, відмовляючись приїхати на  аварійний виклик, прийшовши з позапланової  перевіркою,  знайшовши  привід для штрафних санкцій?

Стосовно таких запитань,  які непокоять споживачів,  у ТАС Енергія вважають, що скажімо у тім же АТ «Волиньгаз» є своя стратегія, якою не передбачено створювати штучні перепони.  Якщо ж таке трапляється, то тут може втрутитися Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, є юридичний відділ, який допоможе  вирішити все в рамках закону. Поодинокі випадки можливі, але загалом  нині у державі на ринку газу до восьми мільйонів клієнтів і майже шість мільярдів кубометрів газу, які споживає населення.  Усі суб’єкти тут мають працювати чесно, інакше  їм можуть загрожувати штрафи, а то й позбавлення ліцензії від НКРЕКП.

Усім відомо, що нині тариф за газ має дві складові – ціна  самого голубого палива  та послуги з його  постачання, технічного обслуговування мереж. Отож щодо останнього, то зі зміною  постачальника газу тут нічого не змінюється. «Облгаз» і далі зніматиме показники лічильників, здійснюватиме їх перевірку, обслуговуватиме мережі тощо.

Якщо споживач вирішить  укласти угоду  на газопостачання  з ТАС  Енергія Країни, що йому для цього  потрібно?  «У нас це відбувається в декілька «кліків», це як, приміром, оформити страховий поліс на автомобіль», каже Максим Дмитрук. Усе робиться  дуже просто – потрібно онлайн подати запит на зміну постачальника, потім  через місцевого представника компанії отримати  підписану угоду у паперовому вигляді і починати отримувати газ за  ціною, яка  дозволить  добряче зекономити  сімейний  бюджет і забезпечити нормальний температурний режим у ваших оселях.

І зволікати з цим не варто!

Телефон контакт-центру ТАС Енергія Країни 0800755205 (дзвінок безкоштовний).

Не бійтеся змін. На газовому ринку  ви можете робити їх заледве не щомісяця. І замість того, щоб  нарікати на зростання цін на  газ, самостійно обирайте, де його дешевше купувати.

Наш кор.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девять + 1 =