Новини

Договір про безплатне користування Успенським собором не продовжуватимуть

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
188 переглядів

Волинська обласна державна адміністрація повідомила настоятеля релігійної громади Свято-Успенського кафедрального собору УПЦ МП митрополита Володимира про те, що не продовжуватиме договір оренди про безоплатне користування святинею, який закінчується 1 липня цього року. Про це повідомили у Володимир-Волинській єпархії УПЦ МП.

«Згідно з частиною другою статті 9 Закону України від 3 жовтня 2019 року № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна України», введеного в дію з 1 лютого 2020 року, забороняється передача державного або комунального майна у безоплатне користування або позичку», – йдеться у повідомленні митрополиту Володимиру від ОВА.

Відтак договір, що був укладений 7 жовтня 2019 року між Волинською ОДА та релігійною громадою Свято-Успенського кафедрального собору УПЦ м. Володимира про безоплатне користування комплексом Успенського собору XII–XVII століть, зберігає свою чинність лише до закінчення строку договору, тобто до 1 липня 2024 року. Надалі цей договір не може бути продовжений за згодою сторін.

Також релігійну організацію Володимир-Волинської єпархії УПЦ просять звільнити й передати майно до липня цього року. «Принагідно просимо делегувати представника від релігійної організації до складу комісії з повернення майна», – йдеться у відповіді ОВА.

Коментарі
Теги: "Володимир, договір оренди, Свято-Успенський собор
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up