Новини

Долучайтесь до акції “Україна моя вишивана”

Архів
5 переглядів

26 жовтня відділ культури та туризму райдержадміністрації  запрошує усіх охочих долучитися до Всеукраїнської акції „Україна моя вишивана”, яку започаткували громадські активісти з Тернопільщини, розпочавши творити триметрову карту України. Упродовж року її вишиватимуть в усіх областях України, де кожна з них зашиває певним кольором свою територію. Мета акції – об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини у любові до  спільного генетичного коду нації – української вишиванки. Організаторами акції є народний майстер Ірина Харатін, майстер художньої вишивки Тетяна Дяківнич.

Автори ідеї розповідають, що „карта” задокументована. Окрім того, має п’ять книг: книга реєстрації учасників, книга благодійних внесків та витрат, книга відгуків і пропозицій, книга маршруту акції та книга маршруту карти у світлинах. Наприкінці акції організатори видадуть книгу, у якій розповідатиметься про історію створення карти.

Закінчити патріотичну акцію планують у липні наступного року. Опісля карта ще раз помандрує Україною, де її зможуть побачити всі охочі. Відтак зберігатимуть вишиванку у Скала-Подільському краєзнавчому музеї.

Всеукраїнська акція Україна моя вишивана”  відбуватиметься 26 жовтня  з 13.00 до 17.00 у районному будинку культури.

До такої благодійної справи може долучитися будь-хто, а особливо ті люди, для яких любов до свого, рідного завжди на першому місці.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up