На головну Новини Долучайтесь до акції “Україна моя вишивана”

Долучайтесь до акції “Україна моя вишивана”

358

26 жовтня відділ культури та туризму райдержадміністрації  запрошує усіх охочих долучитися до Всеукраїнської акції „Україна моя вишивана”, яку започаткували громадські активісти з Тернопільщини, розпочавши творити триметрову карту України. Упродовж року її вишиватимуть в усіх областях України, де кожна з них зашиває певним кольором свою територію. Мета акції – об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини у любові до  спільного генетичного коду нації – української вишиванки. Організаторами акції є народний майстер Ірина Харатін, майстер художньої вишивки Тетяна Дяківнич.

Автори ідеї розповідають, що „карта” задокументована. Окрім того, має п’ять книг: книга реєстрації учасників, книга благодійних внесків та витрат, книга відгуків і пропозицій, книга маршруту акції та книга маршруту карти у світлинах. Наприкінці акції організатори видадуть книгу, у якій розповідатиметься про історію створення карти.

- реклама -

Закінчити патріотичну акцію планують у липні наступного року. Опісля карта ще раз помандрує Україною, де її зможуть побачити всі охочі. Відтак зберігатимуть вишиванку у Скала-Подільському краєзнавчому музеї.

Всеукраїнська акція Україна моя вишивана”  відбуватиметься 26 жовтня  з 13.00 до 17.00 у районному будинку культури.

До такої благодійної справи може долучитися будь-хто, а особливо ті люди, для яких любов до свого, рідного завжди на першому місці.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × два =