На головну Новини Долучайтеся до плетіння маскувальних сіток

Долучайтеся до плетіння маскувальних сіток

138

У приміщенні колишнього будинку культури на другому поверсі, де розташувалася громадська організація «Крила матері», триває безперервний процес плетіння маскувальних сіток та примар. Долучитися до доброї справи запрошують місцевих жителів, а також осіб, які знайшли прихисток у Володимирі. Виготовлені небайдужим людьми засоби маскування техніки передають військовим підрозділам у зони бойових дій. 

З початком війни охочих плести маскувальні вироби було дуже багато. Постійно приходили люди, які прагнули робити корисну справу. Доводилося навіть попередньо узгоджувати час, щоб долучитися до процесу плетіння. А коли у місті почали відновлювати роботу підприємства та установи, коли у дистанційній формі запрацювали навчальні заклади, зменшилася кількість містян, які можуть приділити такому заняттю свій час. Деякий період на постійній основі над виготовленням маскувальних сіток працювали внутрішньо переміщені особи, здебільшого з Київщини, та вони уже повернулися додому. Хоч і сформувався певний кістяк, тобто колектив людей, що постійно працюють над створенням засобів маскування, все ж їм потрібна допомога, щоб виготовити якомога більше таких потрібних військовим виробів. Долучитися до плетіння може кожен охочий, обравши зручний для себе день та тривалість роботи. Тих, хто раніше не займався такою справою, обов’язково всьому навчать досвідченіші майстрині.

- реклама -

Працюють над створенням маскувальних засобів у приміщенні РБК щодня з 11.00 до 17.00. Є також постійна потреба у тканині. Вона має бути лише натуральною, кольору камуфляжу (обов’язково без блиску).    

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − три =