Новини

Долучімось до порятунку устилужанки Оксани

Архів
3 переглядів

   Коли торік Оксана Крилова почала гірше бачити, спочатку звернулася до офтальмога. Власне, сама вважала, що причина у звичайних вікових змінах. Та коли з цього боку відхилень не виявили, лікарі послали жінку на МРТ. При цьому обстеженні у неї діагностували пухлину у ділянці головного мозку, що призводить до різкої втрати зору і слуху. Уже зараз сорокарічна Оксана зовсім не бачить на одне око, погіршується її загальний стан.

За рік постійного лікування вона об’їхала багатьох фахівців України, консультувалася і у столиці сусідньої Білорусі – на це сім’я витратила вже чимало коштів. Лікарі з клінічної лікарні «Феофанія» рекомендують провести Оксані Григорівні оперативне втручання з видалення пухлини, щоправда, пояснюють, що оповите кровоносними судинами новоутворення видаляти  буде вкрай важко. Орієнтовно операцію мають робити у кінці березня – на початку квітня. На це необхідно близько шести тисяч доларів, яких родина  не має.

   Мати Оксани, Марія Степанівна, яка прийшла до редакції газети «Слово правди», у відчаї до останнього вагалася, чи звертатися до людей з проханням про фінансову допомогу. Жінка навіть у такому скрутному становищі соромиться просити гроші, але  без цього врятувати її дочку неможливо. Кошти можна перерахувати на картку № 5168 7573 9383 9149, яку вона спеціально вчора відкрила у відділенні Приватбанку на своє ім’я  – Марії Степанівни Киричук. Їй можна і зателефонувати за номером 0930162890.

   Долучімося до порятунку Оксани Крилової! Усією громадою, перерахувавши посильну для кожного суму,  ми спроможні  допомогти в порятунку ще досить молодої жінки.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up