Новини

Доплата військовослужбовцям і поліцейським, які воюють на «нулі»

Війна, Новини
265 переглядів

Уряд остаточно ухвалив постанову про доплату в розмірі 70 тисяч гривень військовослужбовцям, які перебувають на “нулі”. Така виплата буде передбачена для військовослужбовців, а також поліцейських.

70 тисяч гривень будуть нараховуватися додатково до основної зарплатні військовослужбовців, що складає 20-25 тисяч гривень, а також до премій у розмірі 100 тисяч гривень.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання бойових завдань на першій лінії.

Виплати військовослужбовцям під час воєнного стану діляться на два основних види: щомісячне грошове забезпечення, яке включає посадовий, оклад за військове звання, надбавку за вислугу років; додаткова винагорода, що містить: надбавки, розмір яких може складати 30, 50, та 100 тисяч гривень залежно від конкретних умов служби.

Додаткове грошове забезпечення враховує особливості служби, наприклад, служба у гірських районах або в інших особливих умовах, як на острові Зміїний, режим секретності виконуваних завдань, надбавки за наукові або спортивні звання.

Коментарі
Теги: військовослужбовці, доплата на "нулі"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up