Новини

Допомагають лісівники Микитичівській школі

Архів
10 переглядів

У ці новорічно-різдвяні дні редакція одержує чимало повідомлень про благодійність і прохань подякувати доброчинцям за матеріальну підтримку, допомогу з організацією святкувань у дитячих садках і школах, за солодкі подарунки, що є обов’язковими атрибутами таких ранків.

З цього ж приводу звернувся до нас і директор Микитичівської школи. На жаль, одне прізвище з довгого списку спонсорів у попередньому номері газети загубилося. Отож, Валерій Степанюк  висловлює сердечну вдячність директору Володимир-Волинського державного лісомисливського господарства Володимиру Філюку. Колектив цього підприємства постійно надає вагому підтримку сільській школі, без його допомоги не вдалося б організувати для дітвори й новорічне свято. Лісівники – надійні друзі, вони не раз допомагають школі розв’язувати й господарські проблеми, завжди готові розповісти дітям про особливості і таємниці життя лісу.

Від імені педагогічного колективу, батьківського комітету, усіх дітей, які навчаються у Микитичівській школі її директор дякує  керівництву ДЛМГ за піклування й підтримку, вітає із Новим роком та Різдвом Христовим.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up