На головну Новини Допомога переселенцям від ООН

Допомога переселенцям від ООН

212

Починаючи з 25 травня внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Володимир-Волинській територіальній громаді, можуть скористатися оформленням допомоги від Всесвітньої продовольчої програми Організації об’єднаних націй, яку здійснюють у Центрі надання адміністративних послуг міста Володимира.

Програма орієнтована на людей, які втратили засоби до існування та заощадження через нинішню ситуацію та покладаються переважно на гуманітарну допомогу, підтримку родичів та громади. Багатоцільова грошова допомога має на меті доповнити виплати, які надає держава, та забезпечити покриття основних витрат під час перебування в центрах прийому, колективних центрах або в приймаючих сім’ях.

- реклама -

Додаткові одноразові виплати у розмірі 2220 гривень на особу вимушеним переселенцям стали можливими завдяки підписаній угоді про співпрацю між Володимир-Волинською міською радою та Всесвітньою продовольчою програмою ООН.

Наразі такою допомогою у місті може скористатись тисяча осіб. Для цього потрібно звернутись до адміністратора ЦНАПу, який обслуговує за робочим місцем №8.   З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку, що посвідчує статус ВПО. Після отримання унікального номеру та реєстрації на сайті, одержувач протягом тижня, зрідка – двох, отримує СМС-повідомлення із вказаним номером та сумою переказу, який можна отримати, звернувшись до ПриватБанку або в один із банків України, де працює система Western Union.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 5 =