На головну Новини Допомога ТМО від птахофабрики

Допомога ТМО від птахофабрики

56

Карантин вніс корективи у корпоративну культуру EpikurTeam, адже, щоб не наражати співробітників на небезпеку, були призупинені всі соціальні проекти. А тим часом компанія розпочала закупівлю необхідного обладнання та спецзасобів для Володимир-Волинського ТМО.

Команда птахофабрики виступила з ініціативою допомогти місцевій лікарні поліпшити матеріально-технічну базу та закупила два медичні апарати: “Концентратор кисневий NewLife AS094-10” та апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) “SV-300 Mindray” вартістю понад пів мільйона гривень.
Доки у ТМО чекають на прибуття обладнання, команда птахофабрики продовжує відгукуватися на потреби медиків.

- реклама -

Так, головний лікар Олександр Клачук повідомив співробітникам компанії, що є потреба у спецодязі для персоналу. І вже 31-го березня від підприємства передали 100 комплектів таких костюмів, бахіл та медичних шапочок. До речі, подібні комплекти спецодягу від птахофабрики отримали правоохоронці Володимир-Волинського відділу поліції.

На своїй сторінці у Фейсбук Володимир-Волинська птахофабрика (ТМ “Епікур”), наголосила, що є соціально-відповідальним роботодавцем, не стоїть осторонь проблем нашого регіону, тому і надалі допомагатиме у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − 12 =