На головну Війна Допомога від німецького фонду «Schnelle Nothilfe»

Допомога від німецького фонду «Schnelle Nothilfe»

112

7 червня начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач разом зі своїм заступником Віктором Фіщуком відвідали склади гуманітарного хабу району, на які надійшла гуманітарна допомога від німецьких партнерів за посередництвом польських друзів, повідомляють у фейсбук-спільноті “Володимир-Волинська райдержадміністрація“.

Співпраця у цьому напрямку була започаткована у місті Сокаль, де відбулась зустріч делегацій з України, Польщі та Німеччини, метою якої було налагодження процесу надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни.

- реклама -

Власне, перша партія продуктів харчування довготривалого зберігання, засобі гігієни та ряду інших необхідних речей уже доставлена у Володимир-Волинський район від німецького фонду «Schnelle Nothilfe» (співголови асоціації Маркус Лаусманн та Марта Каськевич-Ващук) за сприяння керівництва польської гміни Уханє (війт Лєшек Червонка).

Незабаром вантаж буде доправлений у військові частини ЗСУ, частину його також передадуть на потреби цивільного населення, що проживає на постраждалих територіях.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 − 8 =