На головну Разом до перемоги Допомога від Українського ветеранського фонду

Допомога від Українського ветеранського фонду

106

Ветерани та члени їхніх сімей, які після 24 лютого стали внутрішньо переміщеними особами, можуть стати учасниками проекту з мікрофінансування бізнесу від Українського ветеранського фонду. Внутрішньо переміщені особи серед ветеранів та членів їхніх сімей, які мають підтвердження цього статусу зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно.

- реклама -

Що потрібно зробити для отримання одноразової фінансової підтримки:
– зібрати необхідні документи ( паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на покупку після 24.02.22 для
роботи бізнесу відповідно до КВЕД);
– надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму (доступна
на сайті Фонду);
– отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету
документів).

Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті Українського ветеранського фонду https://veteranfund.com.ua/ на сторінці у мережі Фейсбук та за номером телефону керівника Відділу 063 230 25 60.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − пятнадцять =