Новини

Допомога захисникам від релігійної громади

Разом до перемоги
443 переглядів

Вкотре об’єдналися парафіяни церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії задля підтримки воїнів й придбали для них необхідні  речі.

«Тиждень тому до нас звернулися військові з проханням допомогти купити кілька спальників та розкладних ліжок, щоб захисникам не доводилося спати на дошках у холоді. Цього разу ми змогли придбати десять ліжок і спальників, гумові чоботи за кошти церкви, окремих благодійників та навіть іноземних друзів – Клейр і її однодумців із Нідерландів», – повідомив настоятель храму отець Євген Рябець.

Військовим також передали теплі шкарпетки, які зв’язали пані Валя з подругами. В цю ж посилку вклали п’ять літрів меду від інших небайдужих парафіян. Діти недільної школи змайстрували ангеликів для захисників, а старші хлопці залили окопні свічки.

«І так, маленькими діями кожного, посилка на фронт огоргнулася любовʼю і теплом. Дякуємо усім, хто долучився. Давайте ще активніше допомагати і підтримувати наших захисників. Наші тихі будні в тилу можливі завдяки їм, нашим оборонцям», – каже священник.

 

Коментарі
Теги: допомога ЗСУ, релігійна громада
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up