Новини

Допомогти воїну – обов’язок кожного

Володимирська, Разом до перемоги
390 переглядів

«Солодка п’ятниця» –  колектив з  такою  назвою, який сформувався на базі міської  бібліотеки-філії № 2 і який складається із внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста, об’єднаних прагненням  зробити свій внесок у наближення Перемоги, виповнився рік.

За цей період зв’язано 512 пар шкарпеток, які відправлені на передову та шпиталі.  Щиро дякуємо ГО «СТАН «ВПО» на чолі з Олександром Тарасюком, який посприяв цьому  вдалому  вдалим починанню, привів красивих, щирих людей. Вони нещодавно мали свої гарні міста, роботу, будинки. Та все перевернулося дригом в один день – 24 лютого 2022 року,  коли рашистська нечисть надумала українську землю закидати ракетами та мінами. Люди покинули усе, що надбали і цінили. Дехто опинився за кордоном, а дехто хто і не покинув Україну.

Доля звела нас усіх разом у стінах  нашої бібліотеки. Весною та влітку ми не переставали в’язати. Спочатку нас було четверо, потім шестеро, восьмеро, а  нині вже  збирається 28 жінок різних професій та віку. У тому числі ті, хто розпускає светри на нитки. Це теж важлива робота. Є такі, що приносять шкарпетки і беруть нитки.

Заслуговує поваги майстриня – Наталія Карабан, яка сама долає тяжку недугу, але навіть лежачи в ліжку, в’яже. І таким чином допомагає воїнам. Сподіваємося, що наші теплі шкарпетки з подарунками усередині  додають бійцям Збройних Сил України впевненості у тому, що за них турбуються і вони не самі.

З ЦПО діти разом із своїми наставниками принесли обереги, які  виготовили власноруч. Самі поклали у кожну пару сердечка, журавликів.

Всього за тиждень майстрині зв’язали 23 пари.   Підготували  для відправки на фронт та у шпиталь дві великі поштові коробки, які вже їдуть у запорізькому напрямку.  У них 57 пар шкарпеток, рукавиці, зубні пасти, щітки, вологопоглинаючі простирадла, серветки, кава, солодощі та багато іншого.

Єднаємось! Станемо міцною стіною на захист держави і нас не здолати!

Тетяна ГІЛЕВИЧ,

 бібліотекарка філії № 2

Коментарі
Теги: "Володимир, "Солодка п'ятниця"я, бібіліотека-філія 2
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up