На головну Новини Допомогу з Володимирщини отримали на Київщині

Допомогу з Володимирщини отримали на Київщині

126

Координаційний центр Володимир-Волинської міської ради налагодив тісну співпрацю із волонтером Володимиром Королем та його командою однодумців, які власними силами організовують поїздки до рідного Бучачського району і до інших населенних пунктів Київської області. Минулого тижня усі речі, відправлені з Володимира, доставлені і передані адресатам.

Таким чином гуманітарну допомогу отримали мешканці сіл Макарів, Немішаєво, Кухарі, Слобода-Кухарська, Підгайне, Дмитрівка, Бородянка. Поїздка відбулася за сприяння багатьох небайдужих людей.

- реклама -

Зокрема, незмінну підтримку надають Гонсало Велозу та Міхал Твардовський (у співпраці з Тетяною Вітер), які вчергове передали громаді продукти харчування тривалого зберігання та засоби гігієни. До мешканців Київщини також поїхав і свіжий, смачний хлібчик від Володимир-Волинського хлібозаводу. Як і щоразу, відгукнулися на збір гуманітарного вантажу власнику гуртівні “Осіріс” та супермаркету “Салют” . Завдяки співпраці подружжя Тараса і Тетяни Малюків із волонтерської групи Hertfood з Британії корм для тваринок знову відправили в постраждалі регіони України.

Активна команда Володимира Короля відвідала Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги, куди передали частину харчових продуктів разом із отриманими від їхніх французьких партнерів медичними засобами. Окрім цього, для мешканців Немішаєвської громади до будинку культури в гуманітарний штаб передали харчові продукти, які доставляють до тих людей, які обмежені в пересуванні.

У цих населених пунктах надзвичайно багато вщент знищених будівель, люди тимчасово живуть у сусідів, самостійно розбираючи завали колишніх своїх помешкань. Завдяки спільним зусиллям, розумінню та тісній співпраці, такі відправки стають можливими, на них чекають люди, які знають, що ми їх підтримуємо. Тож гуртуємося і далі, допомагаючи тим, хто цього зараз найбільше потребує! Адже разом легше відновлювати не лише зруйновані території, але і людські долі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − сім =