Новини

Допоможіть військовим придбати спортивний інвентар

Архів
60 переглядів

Від початку року триває відновлення матеріально-технічної бази новосформованої військової частини 2898, більш відомої як 39-й окремий зенітно-ракетний полк. Після ремонту казарм та купи інших невідкладних робіт дійшла черга і до організації дозвілля та фізичного розвитку військовослужбовців. Утім реалізувати задумане, як зажди, не виходить через брак коштів.

– Власними силами відновили спортивний майданчик, де нещодавно були такі хащі, за якими важко розгледіти колишній стадіон, – розповідає начальник з фізичної підготовки та спорту 39-го ЗРП Вадим Лінчинський, – встановили кілька турніків,гімнастичних лавок та перекладин. Тепер строковики мають, де проводити зарядку та інші фізичні заняття.

Організували військовослужбовці нової частини і спортивний куточок у казармі, де нині проходять службу близько сотні строковиків. Тут поки що не дуже великий вибір інвентарю – боксерська груша, гімнастична стінка, обшарпана штанга для жиму лежачи, тенісний стіл без сітки та ракеток, саморобні гантелі із пластикових пляшок залитих бетоном та більш-менш пристойний столик для армреслінгу. Для того, щоб доукомплектувати спортивний куточок найнеобхіднішим спорядженням, потрібно ще майже 35 тисяч гривень.

Ініціативу військових підтримує і міська рада, звертаючись до меценатів та усіх небайдужих, котрі можуть допомогти, як фінансами, так і власним спортивним інвентарем – гирями, гантелями, м`ячами, а також шашками і шахами, які, можливо, лежить у вас вдома без діла.

Секретар міськради, заступник міського голови Олег Свідерський каже, що кошти на це могли б виділити і з міського бюджету, але оскільки такі витрати не передбачені, то на внесення змін може піти до чотирьох місяців, а за цей час військові вже можуть отримати новий інвентар, який стане подарунком до Дня Захисника.

Бажаючих внести вклад у таку добру справу просять телефонувати на особистий номер капітана Вадима Лінчинського 0685941045 або ж перераховувати кошти на рахунок підприємця Ю.П.Посполітака, р/р 26003500649227, ТВБВ №10002/097 філії Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк» у м.Володимирі-Волинському, МФО 303398, код ЄДРПОУ 2269902754.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: Вадим Лінчинський, допомога, ЗРП, спорт, Тетяна Ізотова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up