Новини

Дорога до Володимира-Волинський у пріоритетах обласної влади

Архів
12 переглядів

Ремонт автомобільної дороги загального користування Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне триває. Вчора під час наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика працювали над результатами проведеної роботи, основними проблемами та шляхами їх розв’зання.

За словами начальника служби автомобільних доріг в області Анатолія Посполітака,  на 13 вересня 2017 року на дорозі Устилуг-Луцьк-Рівне виконано робіт на  165,5 мільйона  гривень, з яких оплачено – більше 116 мільйонів. До слова, загальна вартість передбачених робіт – більше 700 мільйонів гривень.

Як і було анонсовано раніше, голова  ОДА  звернув увагу на темпи виконання потижневого плану ремонту дороги. На жаль, за результатами  першої  декади вересня вже виникло відставання: не укладено близько 6 тисяч тонн щебенево-піщаної суміші та асфальтобетону. Це роботи на суму майже 15 мільйонів гривень. Як пояснив підрядник, відхилення від плану виникло у зв’язку із затримкою подачі матеріалів залізницею. Свої корективи вносить й погода. Тому наразі відставання – 3-5 днів. Це ставить під загрозу завершення ремонту дороги у  встановлені терміни. Позиція голови облдержадміністрації в цьому питанні жорстка: необхідно звертатися до представників Львівської залізниці чи одразу в ПАТ «Укрзалізниця», аби якомога швидше вирішити це  питання.

– Докладіть максимум зусиль, аби завершити роботи на цій дорозі. Адже це гроші від митного експерименту, який діє лише до кінця року. Відтак, не відомо, які зміни відбудуться в законодавстві. Тому ще раз наголошую, що володимирська дорога – це пріоритет № 1, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов, який також був присутній на нараді.

Традиційно розглянули питання щодо облаштування узбіч, ремонту та встановлення зупинок, а також проведення освітлення. Голови райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, на території яких відбуваються ремонтні роботи, заявили, що узгодили зі службою автомобільних доріг розташування усіх зупинок. Що ж стосується освітлення, то вже чотири підприємства подали свої пропозиції для участі в тендері. Робота в даному напрямку триває. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up