На головну Новини Дорогу до Устилуга візьмуться ремонтувати, як погода сприятиме

Дорогу до Устилуга візьмуться ремонтувати, як погода сприятиме

141

Ремонт дороги за напрямком Устилуг – Рівне планують закінчити у червні 2018 року. До цього часу підрядник також повинен за свій рахунок замінити недоброякісно покладене асфальтне покриття.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 24 січня.

- реклама -

Зараз уже відремонтовано частину цієї дороги – до Володимира-Волинського. Кошти на це були спрямовані з митних надходжень. Ще близько  мільйона скеровано на розробку проектно-кошторисної документації з державного бюджету.

Другий відрізок дороги за напрямком Володимир-Волинський – Устилуг має профінансувати польська сторона. Орієнтовно роботи мають розпочатися, коли зійде сніг і будуть сприятливі погодні умови.

Загалом на ремонт та утримання доріг місцевого значення (це обласні та районні автошляхи, протяжністю 4 393 кілометра) цього року із державного бюджету має надійти 393,913 мільйона гривень. Розпорядником коштів обрано Службу автомобільних доріг області. Уже сформовано перелік доріг, який поки знаходиться на погодженні.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 5 =