Новини

Дорогу до Устилуга візьмуться ремонтувати, як погода сприятиме

Архів
5 переглядів

Ремонт дороги за напрямком Устилуг – Рівне планують закінчити у червні 2018 року. До цього часу підрядник також повинен за свій рахунок замінити недоброякісно покладене асфальтне покриття.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 24 січня.

Зараз уже відремонтовано частину цієї дороги – до Володимира-Волинського. Кошти на це були спрямовані з митних надходжень. Ще близько  мільйона скеровано на розробку проектно-кошторисної документації з державного бюджету.

Другий відрізок дороги за напрямком Володимир-Волинський – Устилуг має профінансувати польська сторона. Орієнтовно роботи мають розпочатися, коли зійде сніг і будуть сприятливі погодні умови.

Загалом на ремонт та утримання доріг місцевого значення (це обласні та районні автошляхи, протяжністю 4 393 кілометра) цього року із державного бюджету має надійти 393,913 мільйона гривень. Розпорядником коштів обрано Службу автомобільних доріг області. Уже сформовано перелік доріг, який поки знаходиться на погодженні.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up