Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Дороги у Володимирі проінспектували представники Служби автомобільних доріг

Архів
23 переглядів

В останній робочий день цього тижня делегація Служби автомобільних доріг у Волинській області на чолі із заступником керівника з будівництва доріг Михайлом (Ншаном) Антоняном, разом із директором генпідрядника ТЗоВ «Аміла» Оленою Демчук, начальником управління ЖКГ виконавчого комітету міськради Віктором Фіщуком та помічником нардепа Андрієм Бокочем проінспектували вулиці Ковельську, Зимнівську, Устилузьку, та обговорили план робіт на найближчий час.

Зокрема, йшлося про ямковий ремонт на вулицях Зимнівській та Устилузькій, який планується завершити до великодніх свят. А також про будівництво об’їзної дороги, про яку давно точаться розмови. Проте залишається вирішити питання із ділянками земель, через які вона пролягатиме. А це – територія Зимненської ОТГ.

Щодо ремонту вулиці Ковельської, яким займається фірма «Аміла», її директор Олена Демчук пообіцяла завершити роботи до травня, якщо буде погода і не виникатиме ряд інших проблем,  а ще вибачилась перед громадою міста за неякісне виконання робіт.

Детальніше про те, у скільки обійдеться капітальний ремонт дороги Устилуг-Володимир, тендери та  плани будівництва читайте у наступному номері газети.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up