На головну Новини Дорослі частіше нині хворіють на кір

Дорослі частіше нині хворіють на кір

53

З початку року у місті та районі на кір захворіло вже 29 громадян, з них 17 (дев’ять дітей і вісім дорослих) було госпіталізовано в інфекційний стаціонар. Серед дорослих троє іногородніх, з іншого району, Турійського, і одна дитина.

– Не скажу, що ситуація на тепер критична, однак останні кілька тижнів і справді зафіксовано кілька нових випадків кору саме у дорослих. Причому ці люди, як з’ясовуємо, переважно не знають, чи були вони щеплені свого часу і чи вже хворіли на кір, – пояснює Катерина Чубок, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир-Волинського ТМО. – Отож ми пропонуємо людям, особливо тим, хто має контакт із дітьми і не знає, чи був щеплений, прийти у лікарню і зробити щеплення. Безплатно, вакцини є у достатній кількості

- реклама -

Якщо хтось сумнівається, чи є в нього імунітет до цієї хвороби, може зробити платний аналіз напруженості імунітету до кору, зокрема, й у обласному лабораторному центрі у Луцьку (колишня санепідемстанція). Газета з’ясувала, що там він коштуватиме 145 грн. 94 коп. Приватні ж лабораторії у місті також надають подібну послугу, ціна, залежно від виду аналізу, коливатиметься від 230 до 340 грн.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − дванадцять =