Новини

Дорожнє інспектування від голови ОДА

Архів
8 переглядів

   Кілька днів тому голова облдержадміністрації Олександр Савченко проінспектував ремонт дороги Луцьк-Володимир-Волинський

Протяжність усієї ділянки, де робили ремонт – близько 70 кілометрів. Вартість проекту – 788 мільйонів гривень, які залучені у рамках митного експерименту.

Поблизу Холопич нині працює спецтехніка та бригада працівників, які вкладають асфальт. Щодня прокладають близько трьох кілометрів чистового покриття на одній смузі. Голова ОДА залишився задоволеним якістю виконання робіт. Він зауважив, що останнім часом було багато критики через нібито неефективне використання коштів. Насправді ж роботи йдуть, а «заминки» виникають лише під час процедурних питань – адже виділення коштів мають підтвердити Укравтодор, Міністерство інфраструктури України, бюджетний комітет та низка інших відомств.

– Те, що ми робимо – це вже остаточний варіант вкладення коштів, які були передбачені на цю дорогу. Це одна із кращих доріг, і вона одна з перших, яка буде мати гарантію на 10 років, – зауважив Олександр Савченко.

Після вкладання останнього шару асфальту роботи не завершаться – робитимуть розмітку, встановлюватимуть освітлення тощо. Відтак, її облаштують до кінця року. Перед здачею дороги її перевірить відповідна лабораторія.

Окрім того, голова ОДА оглянув кільце на дорозі Р 15 Ковель-Жовква, поблизу виїзду з ковельської дороги на Устилуг. Його цього року також ремонтуватимуть. Дорогу до кільця зробили, а от саме кільце мали відремонтувати за кошти польського кредиту. Однак, за словами  начальника обласної Служби автодоріг Анатолія Посполітака, коштів наразі немає і не відомо, чи вони будуть. Тому обговорили можливість залучення інших грошей.

Вартість ремонту кільця – 7- 8 мільйонів гривень. За них відремонтують власне покриття, облаштують розмітку, а також впорядкують центральну клумбу. Тендер планують оголосити вже на цьому тижні. Таким чином, є велика вірогідність, що роботи завершать до кінця  цього року.

Опісля Олександр Савченко вирушив до Устилуга, аби подивитися, як поблизу міста роблять дорогу, яка дозволить розвантажити транспортний потік у прикордонному населеному пункті.   Дорога тягнеться до польського кордону, а з української сторони її облаштування дасть змогу розвантажити транспорт в об’їзд Устилуга. Реалізувати цей проект планували ще з 2002 року. Нині тут вирівняли покриття, однак потрібні кошти на продовження робіт.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

 

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up