Новини

Дошка пам’яті на рідній школі

Архів
98 переглядів

На території Павловичівського ліцею Затурцівської громади відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя – колишнього учня школи Михайла Стрилюка, інформує у фейсбуці Перший відділ Володимир-Волинського РТЦК та СП.

Сюди прийшли рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, жителі села, представники Першого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП та голова Затурцівської сільської ради, які висловили велику вдячність сім’ї, загиблого героя, за те, що виховали справжнього патріота України.

Офіцер РТЦК та СП Юрій Попко, висловлюючи співчуття родині загиблого воїна, зазначив, що наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги земляків та допомогти кожному, хто повертається з цієї жорстокої війни.

Багато слів хороших та сумних було сказано під час години пам’яті, присвяченій Михайлу.

     Пам’ять загиблого вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти, запалили свічі пам’яті. Настоятель місцевого храму отець Віталій освятив меморіальну дошку та помолився за спокій душі загиблого.

  Михайло Стрилюк, 1980 року народження, був молодшим сержантом,  головним сержант-командиром танка взводу танкового батальйону 14-ї ОМБр. Загинув 11 червня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up