Наукове дослідження викладача педагогічного коледжу Богдана Жулковського « Ігор Стравінський і Православна Церква» опубліковано у першому у цьому році випуску науково-методичного журналу «Нова педагогічна думка», виданому у місті Рівне.
Композитор Ігор Стравінський упродовж тривалого життєвого шляху неодноразово змінював стиль і техніку письма, країну проживання і навіть громадянство, проте завжди залишався вірним православній церкві. У статті розкрито духовний світогляд маестро та його сім’ї, приділено увагу його знайомству з відомими церковними діячами ХХ століття, охарактеризовано окремі його музичні твори на літургічні тексти.
У деяких творах Стравінського трапляються імітації церковних дзвонів, куполоподібний резонанс звучання, антифонний чи респонсорний спів. Проте граничним проявом «православної основи» у сценічних і концертних творах митця, як слушно зауважив музикознавець Стюарт Кемпбелл, є наявність статичної коди. Найяскравіше вона виявлена у хореографічних сценах зі співом і музикою на народні слова «Весіллячко».