Новини

Доступні ліки у трьох аптеках Володимира і в Устилузі

Архів
27 переглядів

Як уже повідомляла газета «Слово правди», від квітня у місті розпочався пільговий продаж медикаментів за державною програмою «Доступні ліки». Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Катерина Чубок учора розповіла про підписання угоди  ще з кількома торгівельними фірмами на їх реалізацію.

Завдяки цьому такі препарати можна придбати вже не в одному, а у трьох закладах Володимира-Волинського: аптеці № 6 приватної виробничо-торгівельної фірми «Фітоцентр» на вулиці Ковельській, 73, яка торгує ними вже місяць; аптеці № 4 ТзОВ «Волиньфарм» – на Князя Василька, 2 (на площі Героїв, поряд із магазином ВОПАК) та центральній районній аптеці № 11 «Волиньфармпостачу», що на Ковельській, 6. Крім того, доступні ліки пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим  діабетом другого типу та бронхіальною астмою можуть придбати в Устилузі, у аптеці, розміщеній на вулиці Гагаріна, 3. Одержати ці медикаменти можна у будь-який день.

Державна програма включає 21-у непатентовану міжнародну назву лікарських засобів, у переліку – 151 препарат українських  та зарубіжних фармацевтичних виробників.

Коментарі
Теги: аптеки, доступні ліки, Катерина Чубок
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up