На головну Новини Досвід самоізоляції від березовичівського старости

Досвід самоізоляції від березовичівського старости

65

У Березовичівському старостинському окрузі, як і скрізь нині, стараються жити із дотриманням карантинних вимог.

Заклади харчування наразі закриті. Вулиць не дезінфікують. Та у магазин чи амбулаторію, на прийом у сільську раду – обов’язково у масці, хтось і у рукавичках. Усюди люди дотримуються соціальної дистанції, розповідає староста Юрій Ковальчук, розмови із сусідами – через паркан. Якраз весна, то польові роботи і так не залишають часу для зустрічей.
У сільській раді нині, крім нього, працюють діловод і прибиральниця. Приміщення постійно дезінфікується, є для цього знезаражувальні рідини на хлорній і спиртовій основах.

- реклама -

Каже староста, що пахне у них, немов у медичній установі. Частину із захисних засобів округ отримав завдяки допомозі від обласного депутата Валентина Кошельника.

Прийом громадян обмежено, якщо вдається відразу вирішити питання, із яким прийшов відвідувач, а особливо із найдальшого села сільради Міжлісся, не зволікають, а потрібен час – просять прийти через день-другий, аби уникнути зайвих скупчень в установі.

Сам Юрій Ковальчук розповів, що має і власний досвід самоізоляції. Адже нещодавно перехворів на ГРВІ, звичайно, проходив і експрес-тест, і ПРЛ-дослідження. На щастя, результати виявились негативними. Та через підозру вдома довелось встановити жорсткий карантинний режим. «Сусіди чи знайомі привозили медикаменти й продукти і залишали у мене на винограді на гачку. Тоді забирав, усе ретельно оброблялось. Та й тепер усі привезені з міста продукти у нашій сім’ї дезінфікуються, по можливості, перемиваються. І навіть хліб, для надійності, легенько обдаємо вогнем», – поділився Юрій Іванович.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − 1 =