На головну Новини Досвідчений і розумний державник достойний очолити Устилузьку громаду: Валерій Діброва про Віктора...

Досвідчений і розумний державник достойний очолити Устилузьку громаду: Валерій Діброва про Віктора Поліщука

397

Віктор Поліщук – не просто чинний міський голова Устилуга. Він проявив себе як досвідчений господар і державник і став одним із них, хто першим в нашій області взявся об’єднати громаду, до того ж доволі велику: до Устилузької ОТГ входять Лудинська, П’ятиднівська, Микитичівська, Зорянська сільські й Устилузька міська рада.

Саме Віктору Поліщуку вдалося згуртувати і депутатський корпус. Адже до міської ради новоствореної громади увійшли жителі сільських рад, які раніше між собою не співпрацювали, ще й представляли різні політичні сили. Та якщо на перших порах і було якесь «перетягування ковдри», то завдяки старанням чинного міського голови вдалося налагодити між депутатами діалог і перевести їхню діяльність в конструктивне та ефективне русло. За час цієї каденції в самій лише П’ятиднівській сільраді зроблено чимало – від ремонту дороги до Хотячева до ремонтів школи, будинку культури, відновлення дитячого садочка.

- реклама -

Вважаю, що, обираючи, за кого віддати свій голос, варто поцікавитися, хто цей кандидат, яка він людина, чим займається. Наприклад, коли балотується власник бізнесу – чи зуміє він ефективно розподілити свій час і не відволікатися на бізнесові справи у збиток державним? Та й чи не стане використовувати посаду для того, щоб збільшити прибутки від власної справи?

У Віктора Поліщука є ряд переваг. Найперше – те, що він не пов’язаний із жодним бізнесом, тому може повністю віддаватися роботі на благо громади. Його діти працюють на державних роботах, тож у нього нема навіть спокуси лобіювати чийсь бізнес. Більше того, прикладом його порядності й безкорисливості є неодноразові ситуації, коли Поліщуку вдавалося грамотно здешевити вартість робіт, заощадивши цим кошти з бюджету громади. Скажімо, коли кілька років тому перекривали дах П’ятиднівської школи, і кошторисна вартість цих робіт становила 1,3 мільйона гривень, міський голова залучив до виконання наше ТОВ «П’ятидні», яке має відповідні ліцензії, витративши на все лише 750 тисяч гривень, а решту зекономили для бюджету громаду.

Підприємство, яке я очолюю, для Устилузької ОТГ є бюджетоутворюючим: наші внески становлять 33% бюджету громади. У нас працюють чудові спеціалісти, грамотні й досвідчені фахівці, бо ми ведемо жорстку кадрову політику і будь-хто на ТОВ «П’ятидні» не потрапить. Вони розуміються в усіх процесах, які відбуваються у громаді, і можуть достойно представляти інтереси рідних сіл в органах місцевого самоврядування. Саме тому, хто б не став Устилузьким міським головою, він муситиме рахуватися з нашим колективом і буде зацікавлений у налагодженні конструктивної співпраці.

Я ж на цих виборах підтримую кандидатуру Віктора Поліщука. У нього достатньо сил та енергії, аби продовжувати втілювати в життя далекоглядні плани з розвитку громади. І водночас він має великий досвід і глибоке розуміння усіх аспектів економіки, медицини, освіти, соціальних проблем ОТГ. Освічений, розумний, виважений, інтелігентний, він достойний знову очолити Устилузьку громаду.

Валерій ДІБРОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 − 7 =