На головну Війна Дотації на підтримку особистих селянських та фермерських господарств

Дотації на підтримку особистих селянських та фермерських господарств

106

Члени виконкому затвердили  порядок надання та використання коштів місцевого бюджету на виконання «Програми розвитку агропромислового комплексу Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022–2026 роки».

У рамках програми допомога надається на умовах співфінансування: 50 відсотків – кошти місцевого та 50  – обласного бюджетів. 

- реклама -

Отримати дотацію можна за такими напрямками:

дотація власникам ОСГ за утримання трьох і більше корів (у розрахунку1000 гривень на корову);

здешевлення штучного осіменіння маточного поголів’я ВРХ, що утримується в господарствах населення (у розрахунку 300 гривень на поголів’я);

дотація за утримання в господарствах населення до дворічного віку телиць та нетелів, отриманих в результаті штучного осіменіння в розмірі –  5000 гривень;

часткове відшкодування вартості проведення досліджень при випадках отруєння бджіл –  до 50 відсотків понесених витрат;

компенсація витрат на посадку плодово-ягідних насаджень, при цьому компенсація посадкового матеріалу не може перевищувати 30 відсотків  його вартості, але не більше ніж 10 тисяч гривень на один гектар та 20 тисяч гривень  – одному суб’єкту господарювання на рік.

За консультацією з оформлення пакету документів на отримання дотації   слід звертатись в відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій міськвиконкому (кабінет10, м. Володимир, вул. Д. Галицького, 5, телефон 0800333262).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − тринадцять =