Новини

Дотації на підтримку особистих селянських та фермерських господарств

Архів
15 переглядів

Члени виконкому затвердили  порядок надання та використання коштів місцевого бюджету на виконання «Програми розвитку агропромислового комплексу Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022–2026 роки».

У рамках програми допомога надається на умовах співфінансування: 50 відсотків – кошти місцевого та 50  – обласного бюджетів. 

Отримати дотацію можна за такими напрямками:

дотація власникам ОСГ за утримання трьох і більше корів (у розрахунку1000 гривень на корову);

здешевлення штучного осіменіння маточного поголів’я ВРХ, що утримується в господарствах населення (у розрахунку 300 гривень на поголів’я);

дотація за утримання в господарствах населення до дворічного віку телиць та нетелів, отриманих в результаті штучного осіменіння в розмірі –  5000 гривень;

часткове відшкодування вартості проведення досліджень при випадках отруєння бджіл –  до 50 відсотків понесених витрат;

компенсація витрат на посадку плодово-ягідних насаджень, при цьому компенсація посадкового матеріалу не може перевищувати 30 відсотків  його вартості, але не більше ніж 10 тисяч гривень на один гектар та 20 тисяч гривень  – одному суб’єкту господарювання на рік.

За консультацією з оформлення пакету документів на отримання дотації   слід звертатись в відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій міськвиконкому (кабінет10, м. Володимир, вул. Д. Галицького, 5, телефон 0800333262).

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up