Новини
Сьогодні
20.07.2024

Дозволено використовувати штучний інтелект у “Дії”

Лайфстайл, Новини
133 переглядів

Кабінет міністрів вніс зміни до положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг. Відповідати користувачам буде штучний інтелект.

Документом дозволено використання технологій штучного інтелекту в порталі «Дія». Крім того, користувачі будуть отримувати інформаційну підтримку щодо порядку користування цим порталом, зокрема з використанням технологій штучного інтелекту”.

Також постановою передбачено за допомогою «Дії»  внесення до центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я медичної та іншої інформації про користувача, в електронній формі, перегляд такої інформації та обмін нею.

«Дія» – це офіційний вебпортал та мобільний застосунок, який є частиною проєкту “Цифрова держава” в Україні.  За його  допомогою можна отримати понад 700 державних послуг онлайн, включаючи: отримання та зберігання цифрових документів, таких як паспорт, посвідчення водія та свідоцтво про народження, сплата податків та штрафів, реєстрація бізнесу, запис на прийом до лікаря, отримання пенсій та інших соціальних виплат, зміна місця реєстрації проживання, подача заяв на отримання закордонного паспорта.

На початку червня Кабінет міністрів України підтримав постанову про бронювання військовозобов’язаних через портал “Дія”. В уряді обіцяють, що процес буде швидким, прозорим і без людського фактора, а результат – за годину

Коментарі
Теги: "Дія", штучний інтелект
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up