Новини
Сьогодні
20.07.2024

Другий евакуаційний потяг приїхав з Харківщини

Війна, Лайфстайл, Новини
249 переглядів

Минулого понеділка на Волинь прибув другий евакуаційний потяг з Харківської області. Ним приїхали 12 сімей, під опікою яких 31 дитина, евакуйована з населених пунктів Вовчанської, Шевченківської, Кіндрашівської, Золочівської та Вільхуватської територіальних громад Харківської області. Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Дітей та дорослих зустріли рятувальники, волонтери, представники ЮНІСЕФ, медики і поліцейські. Усі прибулі організовано поселені до санаторію у Ковельському районі. Необхідну гуманітарну допомогу сім’ям забезпечили громадські організації “SOS Дитячі містечка України” та “UNICEF Ukraine».

Усього на Волині зараз проживає 29 вимушено переселених сімей, з яких 41 дорослий виховує 81 дитину. Це прийомні сімʼї, дитячі будинки сімейного типу, родини опікунів.

«Безпечне життя для дітей – один з пріоритетних напрямків нашої спільної роботи із Харківською ОВА. Дякую усім, хто забезпечив швидку організацію переїзду, прийом та емоційну підтримку родинам»,  – написав очільник області на своїй сторінці у фейсбуці.

Коментарі
Теги: Волинь, Евакуаційний потяг, Харків
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up