Новини

Другий транш державної субвенції.  Що  дісталося місту і району

Архів
4 переглядів

   Для розвитку міста Володимира-Волинського та району додатково надійде понад 3, 6 мільйона гривень

Округ народного депутата Ігоря Гузя отримає на розвиток 12 мільйонів 130 тисяч гривень. Це – другий в цьому році транш державної субвенції. Під час першого – райони, міста, села та селища отримали шість мільйонів.

Відтак, за поданням парламентаря, місцеві бюджети з державної казни отримають фінансування на придбання у навчальні заклади техніки, музичної апаратури, спортивного інвентарю та встановлення дитячо-спортивних майданчиків. Також проведуть капітальні ремонти в освітніх та медичних установах округу. Крім того, будуть куплені меблі та обладнання в фельдшерсько-акушерські пункти та систему відеонагляду в одну зі шкіл.

Перед тим, як вибрати об’єкти, що найбільше потребують допомоги, Ігор Гузь об’їхав разом з командою найменші села району та провів десятки зустрічей у дворах міста.

Зокрема, для Володимира-Волинського надійде понад мільйон гривень. Серед найбільших інвестицій 500 тисяч гривень – для капремонту спортивного майданчика НВК  №3, 225 тисяч – для вищого професійного училища для придбання кондиціонеру та інтерактивної дошки, капремонт приміщень (їдальні), 224 тисячі – для агротехнічного коледжу для придбання комп’ютерного класу та сонячного комплекту (фотомодуль).

Педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського отримає 140 тисяч гривень для облаштування гімнастичного майданчика. Також кошти спрямують (по 80 тисяч гривень кожному) для придбання шести дитячих майданчиків на вулицях Олега Ольжича, 2, Луцькій, 253 та 213, Наталії Ужвій, 60, Шахтарській, 21, Гоголя, 21.

У дитсадок «Дзвіночок» куплять необхідну техніку (40 тисяч гривень), а у школу №1 – придбають верстати у кабінет трудового навчання (37 тисяч).

У громади району спрямують майже майже 2, 6 мільйона гривень. Зокрема,

Зимнівській ОТГ – майже 800 тисяч, Устилузькій – 830 тисяч, Оваднівській – 650 тисяч та Зарічанській– 300 тисяч гривень.

Окремо передбачили 20 тисяч гривень для придбання фототехніки для районного будинку культури.

Народний депутат й надалі активно лобіюватиме на центральному рівні, аби суми субвенцій для розвитку регіону Прибужжя щоразу збільшувалися.

Прес-служба народного депутата.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up