Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Другий   тур «Битви талантів»

Архів
18 переглядів

У другому відбірковому турі шоу «Битви талантів», який відбувся  минулої суботи у КМЦ, взяв участь 31 учасник –  вокалісти, танцюристи, спортсмени, декламатори, музиканти та художники. Підтримати їх прийшли рідні та друзі,  зал був  переповнений.

Першими на сцену вийшов гурт «Морс»  у складі чотирьох виконавців. Його вокаліст Олександр Сухоносо  розповів, що група створена майже рік тому, але остаточно сформувалася нещодавно і  одразу  розпочала підготовку до шоу, на якому виконала авторську пісню Сашка  «Не тікай», здійнявши оплески.

Назарій Пальоха  уже чотири роки  навчається грі на клаксоні, але на сцену вийшов на сцену барабанщиком, ударні інструменти почав  освоювати кілька місяців тому, бо хотів спробувати себе у чомусь новому.

Зворушливе і сильне виконання Любові Стоянович пісні «Очі на піску», яка написана Юрієм Рибчинським для Тамари Гварцителі, полонило глядачів. Ті, хто займається вокалом, знає наскільки  складний цей твір. Тож не дивно, що і журі, і глядачі були у захваті, як і від Оксани Цинкалевич з піснею «Хто, як не ти?»

Гімнастки Анастасія Марчук та Анастасія Планковська сподобалися пластичним виконанням вправ. Дівчата не перший рік займаються цим спортом і вже досягли чималих успіхів.  Вирішили спробувати себе у шоу  і  стали півфіналістками. Емоційним був виступ Анжели Потапової, котра продекламувала вірш «Чого ви плачете?», присвячений подіям на Сході.

Запальна латина у виконанні Наталки Собчак та Станіслава Калачинського, а також Марійки Подзидзей і Сергія Жигурова змусила  підтанцьовувати глядачів. А енергійний джайв Владислава Мельничука та Соломійки Степанюк, приправлений цікавим сюжетом, здійняв гучні оплески.  Колектив «Веселка», не зважаючи не невелику сцену, зумів вміститися на ній і станцювати «Подоляночку».

Родзинкою шоу стала учасниця під номером 26 – Аліна Возкаєва. Її пластичний і граціозний танець на пілоні викликав захоплення. І якщо з хлопцями все зрозуміло, то дівчата не тільки тримали за неї кулаки, а й вітали квітами. Адже чимало вчаться у Аліни майстерності пол-денсу.

Переможцями півфіналу стали Любов Стоянович, Маша Подзідзей та Сергій Жигуров,  Наталія Собчак зі Станіславом Калачинським, Інна Гоцик, Дарина Грицевич, Анастасії Планковська та Марчук, Христина Клапіюк, Вероніка Тимощук, Віталій Голіч та колектив «Подоляночка».

До півфіналістів додалися учасники минулого туру –  Олександр Чишій, Ліна Ткачук, Сергій Лященко, Едуард Місюк, Аліна Смірнова та квартет «Родослав».

Хто ж змагатиметься за участь у фіналі, стане відомо після наступного відбіркового туру.

                                                       Жанна БІЛОЦЬКА

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up