На головну з редакційної пошти Думка читача: Безграмотні стенди соромлять місто

Думка читача: Безграмотні стенди соромлять місто

93

У п’ятому номері газети «Слово правди» з цікавістю прочитав статтю  про володимир-волинську «супер вумен» Вікторію Марчук. Було втішно усвідомлювати, що у місті існує потужний інтелектуальний потенціал.

Але, проходячи біля костелу Іоакима й Анни, звернув увагу на новий інформаційний стенд з історичним описом храму. Приємно, що інформація подається і англійською мовою. Але, коли почав його читати, то всі позитивні емоції тут же зникли. У кожному реченні тексту звучить незнання англійської мови. Таке враження, що переклад здійснив учень-початківець –  допущена маса лексичних і граматичних помилок. Це так місто демонструє свою інтелектуальну здатність? Де справжні фахівці англійської мови і чому вони мовчать, проходячи повз горе-переклад?

- реклама -

Не бачив інших інформаційних стендів з подібними англомовними текстами, які, вірогідно, стоять біля інших пам’яток історії й архітектури. Але якщо вони теж такі , то мені дуже прикро. Це – сором для міста, приниження його інтелектуальної потужності. Я уже звертав на цей факт увагу директора заповідника «Стародавній Володимир»  Володимира Пикалюка. Звертаюся і до газети, сподіваючись, що нарешті буде відповідна реакція і з залученням справжніх знавців  і безграмотні тексти будуть виправлені.

   Степан ЛУЩЕВИЧ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − один =