Новини

Два автомобілі для військових приїхали з Мальборка

Новини
232 переглядів

Володимирська делегація  у складі міського голови Ігоря Пальонки, депутатів міської ради Андрія Принди, Андрія Гнатюка та Тетяни Ващук здійснила робочу поїздку до міста-партнера Мальборка, повідомляє сайт міськради.

Ще у червні минулого року відбулося підписання партнерської угоди з Мальборком. Одна з проблем, яку тоді озвучував володимирський  міський голова перед делегаціями з різних куточків Європи, стосувалась потреби у  транспортних засобах військового призначення. Мер Монгайма-на-Рейні, яке є партнером Мальборка, Даніель Цімерман вирішив передати Володимиру на такі потреби дві автівки –  Fiat Doblo з самоскидом та Volkswagen T5. Третій автомобіль від німецьких друзів прибуде в Україну цього літа.

Урочиста передача автомобілів відбулась навпроти ратуші міста Мальборк. Даніель Цімерман підкреслив важливість підтримки України у цій несправедливій та небезпечній для всієї Європи війні, а Ігор Пальонка подякував польським та німецьким партнерам за допомогу. Всі також висловили надію на швидке закінчення війни з перемогою України, можливість організації партнерських обмінів в мирних умовах та на вступ України до ЄС.

З початку повномасштабного вторгнення Мальборк чотири рази доставляв у Володимир необхідні речі для військових, а також для нашої громади, приміром, генератори. Цього разу у багажнику автомобілів для українських військових нова допомога у вигляді  грілок для рук та взуття, а також лопати.

Для володимирської делегації провели екскурсію історичною будівлею водонапірної башти та музеєм міста Мальборк, а також запросили на офіційний прийом, який організував Генеральний консул Республіки Німеччина з Гданська Корнелія Піпер.

Під час візиту вдалося досягти домовленостей щодо оздоровлення дітей нашої громади у Польщі, а також співпраці Володимирського ТМО з лікарнею міста Гданська. Генеральна директорка ТМО Тетяни Ващук із головним лікарем Даріюшем Костшевою домовились про надання медичному закладу Володимира гуманітарної допомоги у вигляді медінвентарю, автомобілів швидкої медичної допомоги, а також організації навчання для наших спеціалістів за різними напрямками.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up