Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Два чудотворні образи зустрінуться на Володимирській гірці у столиці

Архів
26 переглядів

У минулу суботу біля каплиці Всіх Святих Землі Волинської духовенство  та численна громада віруючих молитовно вітали  прибулу з Одеського кафедрального собору одну  з найбільших святинь українського Півдня – чудотворну ікону Божої Матері – Касперівську.

Хресною ходою  з пісенними славослів’ями Богородиці образ перенесено до Успенського собору. Тут під час суботнього  всенічного бдіння і недільної  літургії, аж до відбуття ікони  до селища Голоби, до неї могли прикластися всі, хто з вірою і надією уповає на  заступництво Матері Спасителя світу.

Між двома Успенськими соборами –  столиці південних земель – міста Одеси і  західним православним форпостом держави –  Володимиром-Волинським –  пролягли сотні кілометрів. Але вони  не стали на заваді молитовному єднанню  віруючих людей.  У дні, коли Касперівська ікона Божої Матері  освячувала  життєдайною  силою приходи Волинської і Володимир-Волинської єпархій,  прихожани  храмів Одеси і області  мали змогу приклонитися до Зимненського образу  Пресвятої Діви – однієї з найбільш шанованих святинь волинської землі.

Два ці чудотворні образи зустрінуться 27 липня під час традиційного молебну на Володимирській Гірці  у Києві, куди  повернуться і всі інші святі ікони, які з благословення  митрополита Онуфрія  упродовж липня подорожували єпархіями України.

Коментарі
Теги: ікона, духовність, релігія
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up