На головну Новини Два варіанти зізнання в любові до Володимира

Два варіанти зізнання в любові до Володимира

207

Замість знищеної вандалами інсталяції «Я люблю Володимир-Волинський» пропонують встановити нову фотозону із зізнанням у любові до міста – більшу і, так би мовити, «повнотекстову». Про це розповів головний архітектор міста Тарас Киба. Зробити це планують не за кошти міського бюджету – гроші на відновлення «туристичної родзинки» виділені з держбюджету за сприяння нардепа Ігоря Гузя, підкреслив архітектор.

Якою ж буде інсталяція? На розгляд громадськості представлено проекти двох місцевих авторів – художника Івана Сакуляка та архітектора Андрія Гнатюка. Обидві інсталяції схожі за концепцією – напис «Я люблю Володимир», де слово «люблю» замінене фігурою серця. Але якщо Іван Сакуляк пропонує використати старовинний шрифт і у фігуру серця помістити герб Володимира-Волинського, то Андрій Гнатюк пропонує більш сучасне накреслення літер, а буква «В» у назві міста у його варіанті є водночас і зображенням серця.

- реклама -

Котрий із варіантів обрати? Яку інсталяцію хотіли б бачити в центрі міста біля костелу Іоакима та Анни ви? Свої міркування адресуйте у відділ архітектури та будівництва міськвиконкому або ж діліться ними на шпальтах нашої газети і в коментарях на сайті «Слова правди».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять − 18 =