На головну Новини Два великі і чотири малих проектів-переможців

Два великі і чотири малих проектів-переможців

14

Відбулось засідання координаційної ради з питань громадського бюджету, де підбиті підсумки конкурсу проектів та за результатами голосування визначені переможці. Заслухано звіти керівників управлінь щодо реалізації проектів-переможців попередніх років.

Розпочалось  воно з  нагородження  авторів проектів бюджету участі у різних номінаціях за його результатами впродовж п’яти років. У номінації «Найбільша кількість голосів, відданих жителями за проект бюджету участі» відзначили Юлію Скіць з проектом «Створення сучасного кабінету ЛФК для хворих м. Володимира-Волинського», який свого часу набрав 886 голосів.

- реклама -

У номінації «Інтернет-симпатія бюджету участі серед малих проектів», на думку користувачів Facebook, переможцем визнано Андрія Гнатюка за проект «Квітуче місто Володимир – вертикальне озеленення підвісними клумбами», а у такі  номінації   серед великих проектів»   Олену Жуйводу за проект «Пляж – влаштування рекреаційної зони у місці стихійного купання на річці Луга».У номінації «Найактивніший автор проектів громадського бюджету»  відзначено Андрія Гнатюказа дев’ть поданих проектів, Романа Горошкевича та Максима Клим’юка, кожен з яких подав по шысть проектів.

Підбито  підсумки голосування за проекти бюджету участі, що будуть реалізовані у 2022 році. Як поінформувала начальник відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Наталія Куран, всього проголосувало за  ці проекти 700 осіб – 666 через систему BANK-ID та 34 через e-mail реєстрацію, з яких двоє не внесли підтверджуючих документів щодо місця реєстрації. Відтак прийняли рішення звернутись до розробників електронної системи «Громадський бюджет» щодо видалення голосів цихдвох осіб.

Затверджено перелік проектів-переможців громадського проекту.

Серед великих проектів це:

13 «Тренажери – запорука здоров’я дітей та дорослих», автор Валентина Назарова – 236 голосів;

1 «Батутний парк», автор Роман Горошкевич – 202 голоси.

Серед  малих проектів:

№ 7 – «Чистий двір», автор Анна Медведєва – 145 голосів;

№ 12 – «Встановлення постаменту на кладовищі у селі Ласків», автор Тетяна Шейчук – 125 голосів;

№ 4 – «Популяризація логотипу міста через встановлення святкових інсталяцій», автор Ірина Загайчук – 98 голосів;

№14 «Віртуальний 3d тур містом», автор Ірина Ковальчук – 94 голоси.

Під кінець засідання начальник управління інфраструктури Ігор Возний поінформував, що серед проектів-переможців 2020 року, котрі реалізуються у цьому році, на стадії завершення проект «Різдвяна феєрія на головній площі міста», адже уже закуплене обладнання, встановлено дитячий майданчик «Капітошка» на перехресті вулиць Гагаріна та Луцької, висаджені дерева сакури на Луцькій у межах проекту “Квітучі дерева”, реалізовано проект «Безпечні пішохідні переходи»,  завершується облаштування «Надійної велопарковки у парку «Слов’янський». Реалізовано і проект, котрий переміг у 2019 році, «Красивому місту – красивий парк».

Прозвітував про проект «Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира» начальник відділу культури Анатолій Сурмик: на його реалізацію витрачено на 90 тисяч гривень менше, ніж передбачалось, за зекономлені кошти планують закупити камери відеоспостереження, котрі встановлять у сквері. Про те, що до кінця року буде реалізовано проект «Створення символічної архітектурно-природної композиції біля пологового будинку» повідомив начальник відділу охорони здоров’я  Сергій Юзефович.

Проте серед проектів-переможців є й такі, реалізацію яких здійснити неможливо, їхня вартість виявилась вищою, ніж закладено в бюджеті. Відтак готуються запити для подальшого фінансування за кошти бюджету. До таких належать: «Велотрек ЕКСТРІМ», «Центральна зупинка майбутнього» та «Капітальний ремонт частини тротуару на вул. Сагайдачного».

Як зазначила Наталія Куран, невдовзі буде оголошено опитування щодо того, які зміни хотіли б внести жителі громади до умов проведення громадського бюджету, аби зробити цей механізм участі громадян у поліпшенні життя громади, дієвішим.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять + 4 =