На головну Новини Дві акції: з посмішками та екологічними пакетами

Дві акції: з посмішками та екологічними пакетами

217

Відразу дві акції у один день,  минулого понеділка, провели активісти молодіжного центр «Новий Володимир», що віднедавна гучно заявив про свою діяльність конкурсом «10 тисяч на ідею». Тепер же представники організації вигадали, як змусити усміхатись перехожих на вулицях. «Посмішка за морозиво» – таку ідею Сергія Бабича підтримали одностайно, і у розпал спеки восьмеро юнаків та дівчат вийшли на центральну площу міста з сотнею порцій прохолодних ласощів.

«І діти, і дорослі бурхливо реагували на те, що хтось роздає морозиво просто так, тож нам вдалось на деякий час «прикрасити» місто не лише посмішками, а й веселим сміхом, словами вдячності та вигуками здивування його мешканців. Звичайно, акція не відбулася б без нашого благодійника – Максима Клим’юка, який придбав морозиво, а також забезпечив активістів молодіжного центру масками та рукавичками, аби все відбувалось у рамках карантинних норм. Окрім морозива ми також вручали людям на згадку магнітики, блокнотики чи ручки із написом «Змінимо Володимир разом», що є головним салоганом діяльності нашого молодіжного центру», – прокоментував акцію Сергій Бабич.

- реклама -

А в другій половині дня ця ж молодіжна група разом із ініціатором ще однієї акції Дмитром Юзвенком навідалась до всіх магазинів мережі «Наш край», куди вони передали чотири тисячі екологічних пакетів, які є менш шкідливими для навколишнього середовища, адже повністю розкладаються не за 100-200 років, а лише за два. «Кілька днів тому весь світ відзначав міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів, тож ми вирішили, що й наше місто має долучитись до справи збереження екології. Отож, у торговельних закладах мережі «Наш край» тепер окрім їхніх традиційних пакетів є еко-пакети з логотипом «Змінимо Володимир разом». Вони безплатні. Дуже сподіваємось, що володимирчани поступово обиратимуть для себе альтернативу поліетилену – багаторазові еко-сумки для покупок, або хоча б нешкідливі для природи пакети.», – розповів Дмитро Юзвенко та зазначив, що молодіжний центр «Новий Володимир» й надалі буде планувати екологічні акції, бо, вважають активісти, навколишнє середовище потребує уже не захисту, а порятунку.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 + 10 =