На головну Новини Дві тисячі дубів микитичівських школярів

Дві тисячі дубів микитичівських школярів

74

Дві тисячі дубів посадили діти з Микитичівського шкільного лісництва на минулому тижні! Понад 20 учнів 7 – 9-х класів доповнювали лісовими культурами закріплені за ними ділянки лісу Ішівського лісництва, загалом охопили аж два гектари! Досаджували в основному дуб, а також сосну і вільху, як це робити – знають, бо вже всі мають у цьому досвід.

Торік у Микитичах якраз відродили шкільне лісництво, яке функціонувало там раніше, багато років поспіль. У тісній співпраці з держлісмисгоспом у школі відкрили й кабінет шкільного лісництва. Навесні діти, разом із  лісівниками, садять ліс, а восени – поправляють нові посадки: підсаджують, де треба, нові деревця, збирають жолуді.

- реклама -

Позавчора взяли із собою в ліс і менших. Починаючи з учнів 5-го класу, усі разом збирали жолуді. Цьогоріч неврожай, тож вдалося зібрати тільки сто кілограмів. Минулого року назбирали тонну, це дозволило підкріпити матеріальну базу школи: на зароблені кошти тоді замовили нові навчальні стенди, закупили новорічні подарунки тощо.

Хтозна, можливо, хтось із дітей і своє подальше життя присвятить рідним волинським лісам, як і ті 20 випускників Микитичівської школи, які здобули професію лісівника.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 − 3 =