Новини

Дві зустрічі з авторкою українського підліткового фентезі

Архів
3 переглядів

Аж дві зустрічі з юними читачами – у районній і в міській бібліотеках для дорослих – провела Ореста Осійчук, авторка серії книг підліткового фентезі. Вона презентувала першу частину оновленого видання свого роману «Айхо, або Подорож до початку».

Свій шлях в літературу Ореста розпочала під псевдонімом ОршуляФариняк, але зараз вирішила відмовитися від нього і продовжує писати під справжнім іменем. Перший роман, який приніс їй нагороду престижного конкурсу «Коронація слова» і відзнаку порталу дитячої критики «Барабука», – «Айхо, або Подорож до початку» – письменниця видала ще у 2014 році, через рік вийшло і продовження. Наразі авторка розпочала співпрацю з молодим видавництвом «Синя папка», де планується перевидання перших двох частин, а також видання наступних. До слова, зараз Ореста працює над четвертою книгою із серії про Айхо, а попереду – ще дві.

На зустрічі авторка познайомила читачів зі своїм фентезійним світом, пограла в гру, в ході якої діти називали своїх улюблених персонажів, а вона підшуковувала схожих зі своїх книг, показала буктрейлер до роману і розповіла про луцького аніматора Леоніда Тивонюка, який створив з пластиліну ілюстрації до книги, а з глини – карту світу, в якому відбуваються події роману. Також Ореста Осійчук відповіла на численні запитання дітей про творчість, натхнення і улюблених письменників.

Інтерв’ю з письменницею читайте в одному з найближчих номерів газети.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up