На головну Новини Дводенна молитва за мир в Україні

Дводенна молитва за мир в Україні

15

До духовної події, дев’ятиденної молитви (її в Ірландії називають Новенна), готуються рік.  Молитва до чудотворної ікони Матері Божої Неустанної Помочі звучить у багатьох костелах і соборах.  Ця традиція має півстолітню історію, і цього року відбулась по-особливому: два дні з дев’яти духовні отці різних конфесій молилися за мир в Україні, а в деяких храмах частково українською мовою. 

 На літургії- дев’ятниці молилися за український народ, військо, за перемогу, за всіх, хто загинув на війні з російськими окупантами. Богослужіння також можна було переглянути онлайн з церкви редемптористів, що має стоп’ятдесятилітню історію та вражає дивовижною архітектурою.

- реклама -

Також місцеве духовенство в Корку, на прохання українців, хоче відкрити православний храм.  Приміщення для богослужінь передає община  Sacred Heart Catholic Church (Western Road Cork), адже ірландці підтримують українців у всьому. Окрім тимчасового захисту, який надає їм рівні права з місцевим населенням, а це доступ до соціальних, медичних і освітніх програм, тут дбають за духовний розвиток, який дуже потрібний тим, хто живе на чужині.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

14 − один =